Këshilla/Blog

Xhesika 07.06.2020

Pershwndetje dr. Elinda faleminderit per cdo prgj te shqetesimeve tona …doja te te beja nje pyetje un kur isha ne mosh fe vogel rreth 10 vjec kam kryer marredhenie seksualw por pa e ditur se cpo beja cmth para menstruacioneve te para .. pasi e kuptova me von kur u rrita kisha frik te vendosja sepse mesova rreth femres mirpo tami qe u fejova te fejuarit i thash qe kam qen e lidhur …por tani jam e shqetesuar se me kan thene qe nqs kryen marredhenie para menstruacioneve te para nk ngel shtatzene .a esht e vertet kjo ? Sepsr u bera 4 muaj qe duam te dy dhe nk po mbetem e jam shum e frikesuar per ktw 😔😔