Këshilla/Blog

Rigeni 13.09.2020

Para pak kohesh kam pesuar frakture te berrylit te krahut. E vura nja 2 jave ne allçi. Pas 2 javesh e hoqa. Dokyoret me thane we ti beja terapi fizike(fizioterapi)po une nuk i bera siç duhej. Tani mka ngelur krahu me kufizime. Ka ndonje menyre qe te ndjek qe te kthehet krahu siç ka qen?

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe ndave shqetesimin tend. Duhet te jete vertete e veshtire te perjetosh nje situate si kjo e jotja, nuk e di sesa kohe keni qe keni nderprere fizioterapine por do te sugjeroja te konsultohesh me nje ortoped ose me nje fizioterapist dhe te besh ekzaminimet e duhura.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.