Këshilla/Blog

Fixim 04.10.2019

si shpjegohet qe kam frik nga presionet ose humbja e dikujt qe e dua..
me mungon guximi per tber dicka te rrezikshme ..

 1. Al says:

  Me ndodh dhe mua kjo

 2. MD, MSc. Azra Kraja says:

  Pershendetje, ​
  Pyetja juaj permban shume pak informacion per t’ju dhene nje pergjigje specifike.
  Ne vija te pergjithshme frika nga presionet (kercenimet?), nga humbja e njerezve te dashur apo per te bere gjera te rrezikshme eshte nje emocion normal qe sherben per te na mbrojtur, per te mbrojtur marredheniet e rendesishme per ne apo per te siguruar mbijetesen tone.
  Nese keni deshire te shkruani me gjate perse frika qe ju po perjetoni eshte e pashpjegueshme apo e tepert dhe penguese per ju, jeni te mirepritur!

  1. fixim says:

   frik kam zakonisht kur me bertasin per dicka .

  2. fiximi says:

   si mund te kontaktoj me ju qe te shprehem me lirshem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.