Këshilla/Blog

Esma 24.03.2021

Pershendetje ,jam nje vajze 23 vjece dhe kam qene me partnerin bashkê , mirpo me penis nuk ka depertuar ne vagine brenda ,por un ne ate moment kam ndjere dhimje dhe ne ato momente ka gjakosur nje sasi e vogel nga vagina , partneri nuk ka depertuar me penis ne vagine se nuk kam dashur ta humb ne ate moment virgjerine ,kam ndjere pak dhimbje edhe te nesermen kur jam ulur , mirpo duke u ferkuar me penis ate dite me partnerin pa dashje ka ndodhur ajo gjeja qe e shpjegova me pare jam e sigurt qe partneri nuk ka depertuar brenda me penis a do te kurohem qe kam pas pak gjak,a e kam te humbur virgjerine a po si .skam kryer kurre marredhenie dua ta di qfare ka ndodhe me mu

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar. E kuptojme shqetesimin por virgjeria humbet vetem me ane te penetrimit te plote vaginal. Nese ndjeni pasiguri, mund te beni nje konsulte me mjekun specialist Obsteter-Gjinekolog.

    Gjithe te mirat
    Stafi i nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.