Këshilla/Blog

ledi 13.06.2022

Ju pershendes, dhe uroje per faqen. Doja te ndaja nje shqetsim me ju.. Ka rraste qe me duket sikur nuk mbushem dot me fryme dhe me detyron te krijoj frymarje te thell vazhdimisht, dhe djersitje…. Nderkohe tensioni nuk eshte i larte? Kur kam kete shqetsim me frymarrjen me shoqerohet dhe me gromsima dhe per nje moment duket sikur clirohem kur gromesij!! Nuk kam dhimbje gjoksi, stomaku, nuk kam aritmi.. Me shpesh e kam ne darke… Faleminderit!

 1. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje Ledi, dhe faliminderit qe na keni shkruar.

  Nga ajo qe keni shkruar duke se keni nje shqetesim i cili ne darke shfaqet me sipmtoma te frymarrjese se veshtiresuar. Mund te na than se kur kane nisur keto shqetesime? Ju ka ndodhur dicka ne jeten private qe mund te lidhni me veshtersite ne frymerrje? Jeni duke kaluar ne ndonje situate stresuese?

  Ne linkun me poshte mund te shiqoni videon i cili mbase mund te ju ndihmoj te sqaroni simpotmatikat qe keni.

  https://www.youtube.com/watch?v=acySYdLw9Fk

  Gjithe te mirat,
  Staff Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.