Këshilla/Blog

Mımoza 30.06.2020

Pershendetje, uroj te jenı te gjıthe, falemnderıt qe po na ndıhmonı, kam nje problem gatı 8 vıte spo mundem me gjet shkaktarın, kam pas problem me kapılar te hundes shum shpesh me kan rjedh gjak po tash ajo kaloı tanı shum shpesh po me rjedh gjak nga fytı ka 8 vıte ndonjeher me rall ama kohet e fundıt me eshte shpeshtuar shum, dışa analıza ı kam ba te gjıtha mır edhe rengen mushkrıve kam be ne fıllım edhe ajo mır ka dal ende spo mundem me gjet ku eshte problemı pse pom rjedh gjak nga fytı Dy her teshtıma menjer me rodhı gjak plus sot nje kollıtje e vogel dhe me dul gjak kam edhe problem me alergjı syt me kruhen po teshtı shum a mos vall eshte prej alegjıs po shqetsohem shum qdo keshıll e mırpres

 1. Arti thotë:

  Mimoza Pershendtje edhe une jam me fytin katastrof sme kalon dhimbja hiq 4 muj kam qenen qe mjeku ma kontrrollon fytin tha ski asgj u bona marak shum se kisha kelbaz me gjak po tash um kaloj kolli vetem dhimbje Fytit sme kalon me asgja mjeku um tha ki pi stresit ankthit qe nuk pot nalet sedih as une jam shum marak as buka smw hahet mendoj qe kam diqka te keqe ne fyt sdi kujna mi besue

  1. Mımoza thotë:

   Artı a mundesh me me tregu a vetem kelbaza me gjak se Mua pom shperthejn kapılart a ku me dıt qka sı po teshtı po me mbushet goja gjak mandej per nı mın dy po kalon mas gjys ore thuja se kurgjo ska ndodh analızat krejt mır pom dalın dhımbje un nuk kam po veq psh me vjen me teshtıt edhe menjer me mbushet goja gjak dıkush po thot kapılart dıkush alergjı ZOtı e dım ıshallah qoft kaluse sı per ty sı per mu

  2. I paemër thotë:

   Artı qoft e kalume un jo gelbaz ama sı po teshtı po me mbushet goja gjak mandej po kalon menjer sı mos ke ndodh kurgjo sdı ku eshte problemı ZOTI e boft mır dıkush po thot alergjıa dıkush kapılart e fytıt sdı ku te drejtohem as un

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.