Këshilla/Blog

Ina 30.06.2020

Pershendetje jam nje 22 vjeqare ka 10 muaj qe tentoj per shtatezani mirepo pa sukses.
Para 3 muajsh kisha vene re gjendra ne gjoks qe rezultuan fibroadenoma ku bera dhe biopsin thene te drejten kisha stres ato filluan me rritje kisha tre prej tyre dhe ne maj u desh te operohem dhe kaloi me sukses mirepo pas operimit kisha infeksion urinar mjeku me tha se e kisha nga stresi perdora antibiotik dhe tani jam me mire
Per mos ngeljen shtatezane a mund te kete ndikuar stresi gjate kesaj periudhe apo mund te jete ndonje arsye tjeter?
Dhe a te filloj me kontrolla apo te pres dhe pak ju faleminderit shume.