Këshilla/Blog

mestruacionet 26.06.2020

prsh doktoresh…jam nj vajz 22 vjece ju lutem me ktheni nje pergjigje sa me tr shpejt sepsejam n stres … kam ber vizit para 4 ditesh ekografi trans vaginal sepse kam vones te periodave prej 3 muajsh dhe dola me vezet pcos nuk kisha ndo nje problm tjeter ..me dha ilace ilaci quhet serisima0.03mg 2.0 mg nuk jetoj shqipri jm itali … por kam 3 dit qe kam pir kokrat pasi i pi mbas 4 oresh behem shum e pafuqishme m bien djers t ftohta dhe m provokohen t vjellat sot i kam ndalur nuk i kam pir do shof si do jem dot sigurt qe do e mar tel dojt time .. por doja nga ana juaj cfar mund te kem se km shm stres nga nje an periodat qe dm kan ardh nga sna tjtr ky problem i trupit kur pi kokrat po m iken truri ju lutemm ktheni prgj 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 flm