Këshilla/Blog

Alisia 21.09.2020

Përshëndetje . Doja të ndaja me ju shqetësimin tuaj . Kam dy ditë që ndjej dhimbje ne fund te barkut kryesisht ne anën e djatht . Dhimbja esht konstante dhe herë pas here me e fort por jo shum. Ndonjher kam dhimbje dhe ne veshkën e djatht . Ndjej si rëmdes. Mund të jetë kjo një infeksion urinar apo një problem me vezoret? Theksoj se jam para ciklit menstrual .

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe ke ndare shqetesimin tend me ne. Zakonisht dhimbja qe ti paraqet eshte normale te ndodhi para menstruacioneve por te sugjerojme qe te besh nje konsulte te Gjinekologu ne menyre qe te kuptohet me teper se cfare e shkakton dhimbjen dhe te mos mbetesh ne hamendesime.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.