Këshilla/Blog

Erjola 16.02.2021

pershendetje jam 17 vjec , e virgjer , kam nje problem shum te madh me mesnruacionet i kam te crregullta por nuk me shqeteson ky fakt
ajo cka me shqetson jam dhimbjet e barkut dhe te mesit qe kam , ato maksimumi zgjasin per 24 or (1 dite) por e them me gjith zemer qe kam dhimbje te tmerrshme te padurueshme saqe ndonjeher konsumoj analgine , kam provuar te pi rapidol ibuprofen, oki , cdo gje por nuk po gjej dot shpetim , kam dhe motren e madhe e cila i ka dhimbjet si une , te lutem nese mund te me ndihmoni me ndonje keshill ose te me drejtoni diku oer vizite do ta vlersoja shume!

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje Erjola,
    Faleminderit qe na ke shkruar. Duhet te jete vertete shqetesuese te perballesh per nje kohe aq te gjate me kete dhimbje. Te sugjerojme te besh nje vizite te mjeku Gjinekolog qe te mund te te japi edhe rekomandimet apo mjekimin e duhur nese eshte e nevojshme.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.