Këshilla/Blog

Dea 23.09.2020

Kam dhimbje ne anen e majt te gjoksit nder sqetull jo nenstop por ndonjeher qe 2 dit e kam si shpim edhe kalon menjeher vuaj edhe nga stresi ju lutem me tregonii

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar. Kuptoj qe kjo dhimbje te ka shqetesuar. Të këshilloj të bësh një konsultë mjekësore për të kontrolluar dhe një konsultë me
  një psikolog/e per te folur se cfare te streson dhe per te kuptuar sesi lidhet me shqetesimin fizik qe ti ke. Per te biseduar me nje psikolog/e te ftojme te drejtohesh ne chatin e Nuk je vetem. Po te nis edhe linkun sesi mund te fillosh chat me nje nga Ekspertet e faqes https://www.youtube.com/watch?v=ZjcLbXs-QxM&ab_channel=FondacioniTogetherAlbania ose mund të na shkruash përsëri
  këtu dhe të na tregosh më shumë rreth shqetësimeve të tua, rreth gjërave të tjera në jetën tënde, rreth marrëdhënieve të tua dhe ngjarjeve jetësore që të kanë ndodhur.

  Mbetemi ne pritje te pergjigjes tende.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.