Këshilla/Blog

Aria 11.07.2022

Pershendetje!
Ju lutem per nje pergjigje nga nje gjinekologe ose psikologe.
Jam 32 vjec dhe ende nuk kam kryer marredhenie vaginale. Me bashkeshortin kemi 4 vjet qe njihemi xxxxxxx
xxxxxxxxxxxxx Si te mendoj dhe si te bej qe te relaksohem sepse une ne ate moment kam tendencen te kundershtoj. Dhe nuk jam e lire. Si mund ta kaloj kete pjese ? A do me dhembe ? Cfar te bej ne ate kohe , sepse mendoj qe kur t ndjej dhimbje di tentoj te mblidhem edhe do me dhembe me keq.
Ju lutem

 1. admin says:

  Pershendetje,
  Nga ajo qe ju pershkruani duket sikur vuani nga vaginismus (per kete mund te lexoni me shume ne internet).
  Duke marre parasysh qe ka vite qe perballeni me kete problem ju keshillojme qe se bashku me burrin te beni nje vizite te gjinekologu.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.