Këshilla/Blog

Jona 28.01.2021

Prsh jam jona 18 vjec skam pasur asnjehere mardhenie seksuale bera sot vizit edhe dokotrroi dyshon per lyth gjenital doja te dija nese jan serioze apo jo jam shum ne merak

  1. Dr. Premtim Gojani thotë:

    Pershendetje
    Nuk duhet të beheni merak, mjeku që ju ka vizituar dhe ka konstatuar gjendjen e tillë ,ju trajton pa problem.
    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.