Këshilla/Blog

Arbri 03.07.2020

Pershendetje stafi!
Jam nje djale 21 vjec dhe prej 2013 kam disa probleme ,fillimisht me jan shfaqur disa pucra te vogla te koka e penisit dhe ngjyra e spermes ndryshoi nga e bardhe ne te verdhe dhe pas disa kohesh nuk kam pasur ereksion ne mengjes gradualisht me filluan dhe dhimbjet ne testikuj jo shume te forta por paksa te besdishme pasi bej dush ose merem me aktivitet nuk ndjej dhimbje por kur ulem dhe bie trupi ne qetesi filloj te ndjej dhimbje penisi kur mastrubohem nuk ka ereksion te plote, ka raste qe mund te prishem pa pasur ereksion te plote .Ku mund te konsultohem ne vlore ? Faleminderit