Këshilla/Blog

2001 20.07.2023

Pershendetje Kam nji shqetsim shum t Madh Kam nje nishan n penis Tim me ka dal ne nji mosh t Vogel kur jam ber sent edhe e Kam psur gjithmon kete shqetsim edhe nuk kam qen kurr te nji doktorr per ta viziuat , nje nishan I madh ngjyr kafe

 1. admin says:

  Pershendetje i dashur dhe faliminderit qe na ka shkruar. E kuptojme se kjo gje eshte shume e bezdiseshm per ty.
  Fillimisht do te sygjeronim te konsultohesh me nje dermatolog, dhe nese intresoshesh nese nishani mund te largohet me laser.
  Te mbeshtesim ne forcen te mposhtes ndjenjen e siklet dhe te beshe kete vizite per tu kujdesur per dicka kaq te rendesishme per shendetin tende mendor dhe fizik.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetm

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.