Këshilla/Blog

leo 21.09.2020

Pershendetje , Para 1 muaje , lafsha e penisit u shkput dhe e qepa , dhe me than qe sdo kesh me prb , por tn sa her kryej mardhenie lekura vazhdon te shkputet avash avash dhe del gjak , cfar mund te bej ?

  1. Nuk je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar. Te sugjerojme te besh nje konsulte me mjekun Urolog ne menyre qe pas ekzaminimit te marresh dhe trajtimin e duhur.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.