Këshilla/Blog

Kruajtje ne lekure 29.06.2020

Pershendetje, un jam 27 vjecar punoj me orar te gjate si kuzhinier, kam problem me kembet me skuqen ni disa vende, me çahet lekura dhe me dalin si fluska te mbushura me uje. Ndonjeher me kruhet aq shume saqe dhe kam temperature te madhe ne kembe. Perdori acid borik dhe nje ilac per ta lyer po nuk ka permisim, ju lutem me tregoni se cfare duhet te beje, ju faleminderit !