Këshilla/Blog

Sara 25.02.2020

Pershendetje si jeni
Jam shum e shqetesuar sepse para nje muaji kam kryer marredhenie…domethene partneri thjesht po mundohej ta fuste por me pas e largoi dhe kaq
Ndjeva pak dhimbje
Dhe isha e shqetesuar per ndonje shtatzani

Por menstruacionet me erdhen tamam ne date dhe bera nje test gjithashtu doli negativ

Tani kam sekrecione ne ngjyre kafe me njolla gjaku dhe jam shum e shqetesuar
Ju lutem me ndihmoni

Eshte hera pare qe po kryeja marredhenie seksuale nese mund te quhet e tille

  1. Dr. Elinda Gjata thotë:

    Pershendetje,

    Po ti ende nuk ke kryer mardhenie, si mund te ngelesh shtatzene? Rri e qete. Hemoragjia mund te kete shkaqe te ndryshme, por jo barren. Gjithe te mirat.

    Dr. Elinda Gjata

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.