Këshilla/Blog

Fiona 01.08.2021

Pershendetje,shpresoj shume te marr nje pergjigje nga stafi juaj.Keto kohe me vijne mendime te keqija se do cmendem se do bej veprime prej te cmendure,mendoj se kane ndikuar disa filma qe kam pare pasi une kam frike se mos i bej dikujt keq.Krijoj ne koken time skena sikur do marr thiken dhe do i bej keq dikujt dhe keto mendime te keqija me trembin aq shume saqe demoralizohem komplet,keputem nuk kam fuqi te qendroj ne kembe ne ato momente.Ju lutem nje ndihme se si ti heq keto mendime te shemtuara,nuk jam une kjo nuk mund ta imagjinoj qe une mendoj keshtu.

 1. Kejda thotë:

  Qetësohu.
  Bëj gjëra që të pelqejn.Mbaj mend
  Qe ke par vetëm filma asgjë tjetër.
  Asgjë nga ato skena nuk esht reale dhe
  Ti nuk je ashtu.
  Mos shiko për një kohë filma të tillë.
  Meru me vrap,gatim takohu me njerëz që të bëjn të ndihesh mirë

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.