Këshilla/Blog

adela 13.09.2020

pershendetje ju lutem doja nje ndihm nga mjeku apo dhe njerzit qe e kan pasur mykun dhe egzemen ne duar. me cfar i keni zhdukur dhe a zhduken plotesisht, kam 1 vit pothujse qe vuaj nga kjo gje dhe i kam duar shum keq tani ka 2 muaj me ka kaluar myku dhe ne thonj me jan prish dhe thonjte nuk jam rehat fare me ka humb me durimi me kte gje. kam qen ne dermatolog mka dhen krem dhe ilace po asgje kam perdorur dhe kremra te shum llojshem me rekomandim nga farmaciste te ndryshme por asgje kam perdorur dhe gjera popullore te ndryshme por pa efekt. mkan then qe ne shqipri ka persona qe e kan zhdukur kte problem me ndihmen e dermatologut, por ktu ku un jetoj mduket sikur smarin vesh fare, ju lutem kush di dicka mund tme tregoj sepse jam vertet ne hall. flm

  1. Nuk je vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar. Per problemin qe ti paraqet behet ekzaminimi te mjeku dermatolog pasi nuk mund te jepen receta pa vizite. Cfare ju rekomandojme eshte te beni dhe nje konsulte qe te merrni mjekimin e duhur.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.