Këshilla/Blog

Klea 16.11.2022

Pershendetje, jam 25vjeqare e martuar nuk kam pasur asnjehere ndjenja seksuale(nuk arrij orgazme) me partnerin gjate aktit seksual dhe as ne mastrubim.
Jam shume e afert me te,i kam treguar rreth kesaj, ka tentuar paraloja por e kote.
A duhet te perdor ndonje hap( barne) apo si tja bej qka me keshilloni

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Do te ju keshillonim te beni nje vizite te nje ginekolog apo seksolog, per te kuptuar me mire mungesen
  e deshires seksuale.
  Ne leter nuk ke shkruar nese patur ndonjehere me pare ndjenja apo terheqje seksuale per nje person tjeter?
  Te deshirojme gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

 2. Dini says:

  Pershendetje une kom simptoma kokdhimbje mligen gjunjet me hup vullneti kom ba analzia kom ba ct te gjitha mdalin mir a mir as nihere sjom kan prej 2015 2014 e kom pas ni aksident te fshtir me vetur po 1 vit skom vrejt sen a munet me kan shkaktar aksidenti edbe ku usht mas miri me shku per ket problem para problemit i hajsha sy krejt bjeshkt kame ki kalu tash 50 metra me ec mu merren mend ju flm

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.