Këshilla/Blog

Rchris 07.06.2020

Pershendetje,uroj te jeni mire.
Deshta te di se kam kryer mardhenje seksuale dhe pas nje dite filluan disa njolla ngjyre kafe shoqeruar me gjake, dhe djegje urine, por nuk ka perfundu sperma e tij mbrenda meje, uroj te keni kohe per pergjigjie gjdo te mire.

 1. Risa thotë:

  Persh, nje keshill te lutem se si te veproj gjat kryerjes se mardhenjes se par, pasi qe e paske ber ti. Ishte mardhenja e shoqeruar me shum dhimbje te pa durushme, ? Un kam frik nga mardhenja mendoj qe jan dhimbje ekstreme dhe smundem ta perballoj , nese kishit mundur pak te me tregosh flm nga zemra .

  1. I paemër thotë:

   E dashur pike se pari shpresoj te jesh ne moshe adulte,eshte dicka qe e ka ne dore deri diku dhe partneri yt,kujdes maksimal,per aq kohe sa partneri tregon kujdes cdo gje do shkoje mire

 2. admins thotë:

  Pershendetje Rchris dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Nga pyetja nuk eshte e qarte se cfare pergjigje kerkon: nese ke ngel shtazane? Nese je ende e virgjer, apo tjeter.
  Nga ajo qe ke shkruar dhe eshte me rendesi, duket se ke nje infeksion urinar, per kete te keshillojme te besh nje analize te urines.Per te gjitha dyshimet e tjera qe mund te kesh te keshillojme te besh nje vizite te gjinekologu.
  Gjithe te mirat,
  stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.