Këshilla/Blog

lirisel 29.10.2020

Pershendetje, jam 27 vjec dhe kam nje problem nuk kam libido ose deshire seksuale, shembull shoh ndonje femer ose diqka nuk kam ndonje ereksion apo reagim hiq nuk ndodh asgje, si dhe kam problem me ejakulim te parakohshem, kam bere analizat Testosteroni me ka dal mir infektim nuk kam te gjitha analizat me kan dal mir nuk di ku eshte problemi ju lutem me ndihmoni. Ju faleminderit