Këshilla/Blog

dua te vdes 09.08.2019

Aknet me kane mbuluar fytyren ju lutem me tregoni se qfare te perdore ndonje gje nga farmacia apo diqka tjeter. Nuk kam kushte te mira dhe nuk di se qfare te beje fytyra me eshte bere si pjesez mozaiku me akne ju lutem me tregoni se qfare te perdore qe ti largoje diqka jo shume te shtrenjte sepse nuk kam mundesi te i blej madje as qe te konsultohem me mjekun, ju lutem nuk mund te pres edhe shume kohe, me ka ardhur te bej edhe vetvrasje nga kjo gje jam lodhur me ……………….

  1. Dr. Monika Fida - Dermatologe thotë:

    Pershendetje , se pari ne se do te konsultohesh une si mjeke Dermatologe do te te shoh falas pa problem fare . Se dyti fillo ta lash dy here ne Dite actipur gel lares dhe ne darke lyerje inderm gel zonen .

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.