Këshilla/Blog

Pcos 01.04.2024

Pershendetje jam 24 vjeqare, para nje muaji i kam bo analizat hormonale dhe me kan dal 2 analiza ne norma me te larta dhe 2 muaj duhet me marr terapi ndersa dje bera nje ultraze dhe dola me pcos. Edhe ca muaj planifikoj per femije, a mund ta kem problem per te mbetur shtatzane se me eshte fiksuar ne koke qe nuk mundem dhe per sa kohe mund te sherohem?
Ju faleminderit

  1. Premtim Gojani says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar,
    Nuk duhet te brengoseni. Ju rekomndoj ta vizitoni nje Gjinekolog qe merret me infertilitet , per fillimin e trajtimit per shtatezani.

    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.