Këshilla/Blog

a 21.02.2022

Kam humbur babin per shkak te covid 3 muaj me pare dhe ndihem sikur s’po e perballoj mire situaten. Sa here qe behem keq e mbledh veten direkt duke menduar dicka tjeter per te mos e bere me te veshtire per pjesen tjeter te familjes. Nuk me duket shume e shendetshme menyra se si po perballem me situaten, sepse ndonjehere e genjej veten sikur s’ka ndodhur asgje. Ne fakt as nuk e di cila eshte pyetja qe dua t’ju bej ekzaktesisht, thjesht di qe nuk jam mire dhe kam nevoje per keshille.

 1. rrotadmin says:

  Pershendetje e dashur,
  Na vjen keq per situaten qe ke kaluar dhe te falenderojme qe e ndave me ne shqetesimin tend. Nuk je vetem sepse ne jemi ketu per te mbeshtetur dhe per te ardhur ne ndihme. Te rekomandojme te futesh ne chatin e Nukjevetem.al dhe te komunikosh drejeperdrejte me nje nga psikologet e faqes per nje ndihme me konkrete ne oraret ne te cilat ekspertet gjenden online. Oraret e chat i gjeni ne linkun e meposhtem:
  https://www.nukjevetem.al/orari/

  Gjithe te mirat,
  Stafi i nukjevetem

 2. Ergysi says:

  Prshnd un vuaj nga akthi tepert stresi depersjoni mu sme ze gjumi me mendimet te dëmtoj veten sun dal jasht me kap paniku e frika nga njerzi

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.