Këshilla/Blog

Perse 11.01.2021

Përshëndetje jam nje djal 23 vjeqar dhe deshta ta ndaj me ju nje problem qe po me mundon behet fjal per nuhatjen me shqeteson sepse nuk po ndij sa duhet ER jo aq sa duhet muj mi ndi erat ne distanca por jo shum plotesisht sikur me heret edi qe eshte shej e covid por un shije kam mund dhe ti dalloj shijet dhe erat mund ti dalloj hunt ikam disi si te bllokuara nganjeher me kercasin ngapak dhe me qlirohen shum po me ve ne stres dhe depresion kjo gjendje sepse po mendoj se sdo me rikthehet me asnjeher si e kam pasur. Faleminderit per mirkuptim.

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
    Kuptoj qe ndihesh shume i shqetesuar duke qene se behet fjale per nje simptome te ngjashe me ate te Covid, por jo domosdoshmerisht mund te jete covid bazuar vetem te kjo problematike. Ndonjehere edhe virozat e ndryshme japin shqetesime te tilla, sigurisht qe do te kaloje.Te rekomandojme te besh nje vizite qe mjeku i familjes i cili mund te ju jape ndonje spry apo dhe ne farmaci te merrni dicka per hundet qe ta keni sa me te lehte edhe kalimin e kesaj gjendje
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.