Këshilla/Blog

ARBEN 12.10.2020

Pershendetje !!
Kam nje djal 2 vjec e gjysem, para nja nje jave ne mbremje degjoj disa fishekzjare shume afer baneses dhe u tremb shume, tani i ka ngel si panik trembet shume sapo hyn ne shtepi dhe thot babi bom ujku vjen qan shume dhe ka shume frige, ai ka qen shume aktiv shume i levizshem, tani rrin me frig dhe shikon nga dera dhe qan
Cfar te bejem sepse po shqetesohemi shume
Ju lutem me jepni nje zgjidhje.