Këshilla/Blog

Era 08.02.2021

Pershendetje. Jam 21 vjec dhe nuk kam kryer asnjehere marredhenie seksuale. Me eshte formuar nje flluske ne njeren ane te labia. Me aq sa kam lexuar kjo eshte bartholin. Nuk kam as dhimbje as kruajtje. Mund te me ndihmoni ju lutem. Eshte e rrezikshme kjo gje dhe si mund ta trajtoj. Faleminderit.

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje Era,
    Faleminderit qe ke shkruar ketu. Te rekomandojme te besh nje vizite te mjeku Gjinekolog pasi kjo eshte menyra me e mire per te kuptuar se nese ka nje problem dhe si mund te trajtohet. Ne nuk mund te japim receta pasi nje problematike e tille duhet pare nga afer dhe nuk mund te hamendesohet se cfare mund te jete.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.