Këshilla/Blog

Sara 18.09.2020

Prsh, keto 3 dite kam vene re nje si tip pucerr a si dicka si kokerr pa ngjyre e forte anash pjeses intime dhe jam shume e shqetesuar .cfar duhet te bej

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe ke ndare shqetesimin tend.Te rekomandojme te besh nje konsulte tek nje Gjinekolog/e per te kuptuar me teper nese ka nevoje per mjekim apo jo.

    Dite sa me te mbare,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.