Këshilla/Blog

Lona 24.04.2020

Uroj te jeni te gjithe mire!jam nje vajze 2 vjet e fejuar dhe jam mundur te kryej mardhenje seksuale me t fejuarin tim por nuk kam arritu tja dal dote,sepse kam shum dhimbje,kjo me ka shqetesuar shume,kam shkuar dhe ne dy gjinekolog me kan vizituar dhe me kan then qe anatomikisht jam mir thjesht duhet te ruaj qetesin,un nuk besoi se eshte dicka q lidhet me qetesin por besoi se eshte dicka serioze ose problem qe munde te keme,ju lutem munde t me sygjeroni dikush ku munde te shkoi qofte edhe per nderhyrje sepse krejt mundesit i kam, pres nje pergjigje falemidnerit!??