Këshilla/Blog

ana 05.01.2020

pershendetje
eshte nje teme qe ndeshet remdomt ne familjen me mentalitete te vjetra shqiptare.kam nje lidhje 6 vjecare me nje djale mysliman un jam e besimit te krishterw.prindt e mij nuk e pranojn lidhjen time dhe me bejne presion.
me thone te zgjedh mes tyre dhe atij

po kaloj nje stres shum t madh te them te drejten
si mund t ndihmoni

  1. Justarandomstupidgirl thotë:

    Pershendetje, se pari po me vie shume keq te degjoj per nje situate te tille. Une do te sgjeroja te provosh tju flasesh vazhdimisht prinderve rreth dashurise suaj deri sa te binden se ti nuk ke ndermend qe ta lesh ate. Beju edhe ti atyre presion qe ta pranojne lidhjen tende. Tek e fundit nese jane aq kokeforte sa te te bejne te zgjedhesh mes tyre dhe atij, une personalisht do ti zgjedhja prinderit…. Uroj nga zemra qe ta pranojne lidhjen tende dhe te kesh shume shume lumturi ne jete :*

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.