Këshilla/Blog

Gledis 11.01.2021

Perdhendetje jam nje djal 16-17 vjec dhe kam nje problem me penisin nuk me del koka nga lafsha kur me ngrihet ndersa kur esht i ulur me del koka pak me veshtiresi dhe kur e prek koken me dhemb shum , eshte e ndjeshme dhe gjatesia eshte 13 cm kur ndrihet ju lutem mund te me thoni cfar problemi kam flm.

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
  Tek Ju behet fjale per fimoze- qe dmth ngushtim i lekures ( lafshes) se penisit. Fimoza mundet me qene e shkalles se lehte, mesme apo e rende. Pamundesia e terheqjes se lafshes mbi gllans( koka e penisit) shkakton edhe dhembje edhe infeksion, e ne disa raste nga infeksionet e shpeshta.
  Ju rekomandojme vizite te mjeku urolog.

  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.