Këshilla/Blog

Kleana.x 19.02.2021

Pershendetje! Jam nje vajz 18 vjecare dhe nk kam kryer asnjher marredhenie seksuale. Para 1 muaj e gjys kam pas kruarje aq sa smund te duroja dot rreth zones intime .Kisha perdor mjekime popullore te tilla si te shperlahesh me caj kamomili dhe aloevera ne zonen ku kisha kruarje. Problemi qe kisha iku gradualisht. Tani qe po ju shkruaj kam perseri te njejtin problem. Serisht kruarje dhe skuqje ne zonen e vulves njesoj si me pare. Ndonjher kam pak djegie gjate urinimit, kur urina takon me pjes te vulves qe kam kruajtje. Cfare mendoni se me shkakton kruajtje , dhe cfare me sugjeroni ndnje mjekim ne shtepi ,ose cfaredolloj gjeje tjeter qe ju duket e arsyeshme. Ju faleminderit paraprakisht

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar.
    Per kete problematike duhet patjeter te konsultohesh me nje mjek Gjinekolog qe do te ju jape edhe medikamentin e duhur pasi mund te lidhet me ndonje infeksion apo problematike tjeter.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.