Këshilla/Blog

Ela 27.09.2021

Kam frike se do te cmendem . Kam dy muaj qe i mendoj keto , dje ne darke kisha tension dhe ngaqe me u erresua tavani mendoja se kisha halucinacione. Jam e frikesuar .

  1. Klarisa thotë:

    Pershendetje dua t t them q keto q mendon ti i kam pas menduar e un 24/7 sukur do cmendesha ose sikur isha cmendur mendoja aa veproj si e cmendur behesha keq dita dites por m beso q nuk ke asgje jan siptomat e ankthit dhe duhet vetem t kalosh koh me njerez q ty t bejn t ndihesh mir dhe m beso ke per tia dal sepse dhe un km pothuajse 1jav q nuk i mendoj m keto gjera dhe jam shum mir.Dhe nuk ke per tu cmend sepse kjo u ndodh zakonisht njerzve q jan t turpshem nuk shprehen e mbajn perbrenda gjithcka e mendojn shum por m beso nuk ke asgje vec e ke pesikologjike dhe kalon shpejt thjesht duhet t kesh besim

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.