Këshilla/Blog

Sekret 07.10.2022

Pershendetje !
Eshte nje teme e sikletshme por eshte problem qe ka disa muaj edhe nuk po iken .Ka te beje me disa njolla te kuqe ne zonen intime ne koken e penisit ..Eshte muaji i 4 edhe nuk po ikin akoma. Kur u shfaq per here te pare ishte njolle e vogel edhe nuk i kushtova rendesi ,me kalimin e kohes u shtuan edhe disa te tjera ,nuk kam kruajte as dhimbje ..Eshte edhe dicka qe ka muaj sa vijne edhe ikin ka muaj qe nuk ka asnje ndryshim.. Nese do me jepni nje keshille ose ilac do isha mirenjohes sepse eshte dicka qe nuk ndihem mire kur e shoh dite per dite .
Faleminderit

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Nga ajo qe ke pershkruar ne letren tende, duket sikur shkaku i njollave te jete i lidhur me lekuren. Per kete do te keshillomin te beshe nje vizite te mjeku, pasi egzaminimi fizik eshte i domosdoshem.
  Kjo mund te jete pak e sikletshme, por eshte pjese e shendetit tone per te cilin duhet te perkujdesemi dhe te mos stigmatizojme pjese te caktuara te trupit.
  Nuk duhet te kete turp ne kete derjtim, por eshte nje cike e sikletshme 🙂

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

 2. Anonymous says:

  Prsh, jam nje djale 16 vjecar. Ne tekstikulin e majte ndodheshin disa gjera te trasha, edhe kisha frike se mos ishin dicka serioze, por kur kerkova ne internet pashe qe quhej vaeikocela. Nuk kam fare dhimbjez thjesht e kam marak se mos do te me shfaqe ndonje problem n t ardhmen.

  1. admin says:

   Pershendetje,
   Gjendja qe pershkruan nuk eshte e rrezikshme, por shkaku duhet hulumtuar, dhe te keshillojme te beshe nje EKO barku.
   Gjithe te mirat,
   Stafi NJV

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.