Këshilla/Blog

Anonim 21.04.2020

Pershendetje kam gati nje vit e gjysem qe porthuajse cdo dite me dalin pucra si flluska me uje kryesisht ne pjesen e barkut dhe komplet kembet komplet posht theksoj qe me dalin ne mengjes nga ora 9dhe zhduken rreth ores 12-13.kam kryer vizite ne dermatologe me ka dhene cetrizine dhe kur pi ate ne darke nuk me dalin diten tjter.mirpo kam kohe qe i vazhdoj dhe kam frike mos demtojne.gjithashtu kam bere vizite tek alergiologe me ka bere testin e alergjise per disa lloje ushqimesh asnje nuk ka rezultuar pa rezultat.gjithashtu kam bere Cek-up analizat ne rregull.ne pamundesi te ndjekjes ne klinika te specializuara ju drejtova tju pyes juve.faleminderit paraprakisht.pres nje pergjigje

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje,
  Te falenderoj qe na ke kontaktuar. Per aq kohe sa mjeket qe te kane ndjekur dhe ekzaminuar drejtperdrejt po hasin veshiresi te kuptojne natyren e problemit qe po kalon, imagjino sa e veshire do te ishte per ne per ta kuptuar thjesht prej nje pershkrimi te pergjithshem. Te keshilloj te konsiderosh konsulten me nje mjek tjeter dermatolog per te marr nje opinion te dyte per shqetesimin. Gjithe te mirat.

  Stafi Nuk Je Vetem

  1. Anonim thotë:

   Mund te me konsultoni nje dermatolog te besueshem ku mund te kryej nje vizite dhe te shpresoj te marr nje konsulte te vlefshme dhe te bej analizat e duhura.theksoj qe jetoj ne pg me gjithe respk ketu dermatologia le per te deshiruar

   1. Nuk Je Vetem thotë:

    Me vjen keq por nuk kemi mundesi t’ju keshillojme nje mjek dermatolog ne Pogradec. Gjithe te mirat.

    Stafi Nuk Je Vetem

    1. Anonim thotë:

     Pershendetje dhe njeher ju lutem te me konsultoni nje mjek dermatolog qofte ne tirane

     1. Nuk Je Vetem thotë:

      Pershendetje,
      Mund te merrni ne konsiderate Dr. Monika Fida. Gjithe te mirat.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.