Këshilla/Blog

Kr 12.10.2020

Pershendetje kam ja 1 jav qe kam pucra te kuqe ne te gjith trupin ngjasojn me pickime mushkonjash por nuk kam aq kruajtje sa mushkonjat kam shum pak kruajtje ndonjeher dhe si ndonje ndjesi djegie e leht.. i kam ne te gjithe trupin bark, gjoks, krah, qafë.. esht ndonje alergji? Ose ndonje pickim insekti? Kam pritur 1 jav me shpres qe ikin vet por qto sikur vazhdojn shtohen dhe nuk ikin..

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar. Te sugjerojme te besh nje vizite te dermatologu i cili do te te japi mjekimin dhe informacionin e duhur pas vizites, pasi duhen pare nga afer dhe ne nuk mund ta percaktojme .

    Te shkurara dhe gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.