Këshilla/Blog

Puçrra 06.07.2023

Pershendetje jam 25 vjeçar para nje muaji me jan shfaqur disa puqra ne rrethin e kokes se organit gjenital,kam kruajtje por ndonjeher edhe djegie ,ne fillim me eshte shfaqur vetem nje puqerr e madhe disi e mbushur me qelb por pas disa jave eshte zhdukur por ka mbetur shenja pastaj filluan edhe disa puqrra tjera te vogla u shfaqen por qe ka nje muaj qe nuk largohen ,pasi musturbohem lekura behet disi e that dhe shfaqen edhe disa puqrra tjera ne kok edhe kto si te thata pastaj zhduken.kam ber analiza por analizat e urines kan qen mir nuk ka pas ndonje infeksion qfar mund te jet faleminderit

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Sipas pershkrimit te gjendjes duket se eshte fjala per nje infeksion, sidoqofte te keshillojme qe sa me pare te beshe nje kontrolle te mjeku urolog per te marre mjekimin e duhur.
    Gjithe te mirat,
    Stai Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.