Këshilla/Blog

emi 19.04.2020

pershendetje para 2 muaj mu shfaqen disa pucrra ne lekur qe me shkaktonin shum kruajtje dhe skuqe aty ku dilte dhe nxefej vendi mo shum ke zona shalve barku krahet kurrizi vajta u vizitova 3 her te dermatologia ajo me dha ilacin qe ishte per zgjebe dhe pse me tha qe ske zgjebe esht smundje bakteriale e lekures e perdora ilacin per 6 dite ilaci ishte shum i forte mu tha lekura dhe me digjte por pucrrat u zhduken dhe pse lekuara ishte ashpersuar skisha me pucrra higjena ka qen maksimele mbas 3 javesh ka filluar prap po kesaj here mo keq me esht mbush trrupi plote kam shkum kruajte dhe ke pellemba e dores krah kemb barke kurriz

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje,

    Do u duhet te kryeni nje vizite tjeter me dermatologen. Lekura duhet ekzaminuar per te kuptuar se cfare po e shakton shqetesimin. Gjithe te mirat.

    Stafi Nuk Je Vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.