Këshilla/Blog

Ivza 01.10.2020

Pershendetje doktor!
Une kam nje shqetesim prej kohesh , me dalin pucrra ne te pasme dhe zakonisht i lyej me paste dhembesh dhe sikur largohen per pak dite por serish pas nje jave me dalin
Kjo gje ka shum kohe qe po me shqeteson plus tani qe jam dhe shtatzen po dalin me te njejtin rritem si me perpara
Ju lutem me jepni ndonje keshille ose ndonje tip shampo per kto raste
Ju Faleminderit

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar. Ju sugjerojme qe te beni nje vizite te mjeku dermatolog pasi ketu nuk mund te japim receta.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.