Këshilla/Blog

L 25.05.2022

Pershendetje deshta met pyt diqka mu cikli mu ka vonu disa dite dhe pastaj kom pas mestruacione te kafta 3 dit e tash mu kan ndalu krejt e kom ndjenjen qe po dojn me ja fillu mestruacionet nonstop edhe barku pom rrin si i shprazet e kom at ndjenj. Pse ndodh kjo ?