Këshilla/Blog

Blerina 05.04.2021

Mirëmbrama Përshendetje shpresoj të jeni mir kam një pytje kam fjet në dhomë edhe kam pa një ëndërr shum të keqe si është ëndrra kisha prerë dorën edhe këmbën kur u zgjova kam punu diqka edhe e kam vra dorën edhe krejt mu ka sill asgjë skam pa vetëm në ujë e kam lanë doren jo në orën 6 më ka marrë gjumi . Qfar dmth dhuna , unë momentalisht nuk punoj njehere . Se di qfar kuptimi ku jan duke më dergu ëndrrat .A jam qmendur psiqikisht apo duhet të mos shkruaj mos të flas më mir . A është nga stresi, dhuna dhe fjalët si e harroj unë rrugen si e demtoj veten . Mos kam Alzheimer . Jo se besoj ndoshta do kishte qenë më mir me u harru unë moti . Jam lodh ma me dhunë , në qdo kohë me fjalë duke e demtu veten se ku do dal se di edhe sa dit do e demtoj veten kur do bëj at . Nuk kam besim askund nuk dua më të më bjer të fikët të ndjej veten ligsht më mir do kishte qenë ajo me mbaru te gjitha . Më jepni një mendim ,pagjumesia ,humbje oreksi ,dhuna , demtimi i vetes , stresi , dridhja e kokes, humbja e rruges qka është duke ndodh me
mua . A kam Tumor në kokë apo jam e sëmur më falni Dr nuk do ju shqetsoj më. Nuk dmth si nuk kam tumor se mundet me qenë trashegues . Kto janë mendimet e mia rreth kokes gjendja ime nuk është edhe aq mir por po mundohem vet disi ka dhe më keq e di . Më falni për kohën 😔