Këshilla/Blog

Edona 26.05.2022

Pershendjetje si jeni, jam 27 vjeçare jam e martuar qe 1 vit, kam vones cikli qe 6 jave, sot me ka ardh cikli her ngjyr kafe her tkuqe por pak me shkojn asniher nuk me ka ndodhur kshtu kam dhimbje shpines si dhe fyrerje te gjoksave nganjeher therje ne anen e majt te barkut, analizat ikam bër me kan dal mir kam bër edhe kontroll vaginale si edhe ultrazan te gjitha mir me kan thën vetem tu ka grumbullu gjaku, jam duke tentu per shtatzani qe 1 vit por pa sukses, a osht shej qe po pergaditet trupi per shtatzani apo qfar gjitha tmirat per ju

 1. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje Edona!
  Faleminderit, qe i jeni drejtuar faqes sone.
  Ndryshimet ne ciklin menstrual mund te vine per disa arsye, nje prej tyre mund te jete edhe stresi apo ndryshime hormonale.
  Gjithsesi per te marr nje mendim me te sakte per keto ndryshime do ju sugjeronim qe te benit nje konsulte me gjinekologun.
  Gjithe te mirat!
  Staf i Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.