Këshilla/Blog

Arber 30.06.2022

Pershendetje ndej te rrahura ne stomak sidomos kur jam i shtrire , dhe veshtiresi ne frymarrje ndonjeher , cfar me keshilloni te bej

 1. Dardan Kocinaj says:

  Pershendetje Arber,
  Ka momente te ndryshme kur personi i ndjene te rrahurat e zemres (normalisht nuk i ndiejme). Ju keshillojme te vizitoheni nga Mjeku familjar pastaj do te kerkohen ekzaminimet plotesuese per sqarim te gjendjes.
  Nje game e ekzaminimeve qe ju duhet kaluar eshte edhe ajo e zemres dhe eneve te gjakut.
  Gjithe te mirat,
  Dr Dardani

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.