Këshilla/Blog

Michael 16.09.2020

Prsh jam 26 vjec doja tju thoja problemin tim une ndalova se beri sex rreth 4 vjet dhe kam 3 dit qe bej sex duke u prishur nga 3 her ne dite dhe diten e 3 po njesoj dhe kur shkova ne banjo per te bere dush doja te urinoja por nuk mundesha dot dhe nga penisi im rrodhi gjak hera e pare ne jeten time qe me kishte ndodhur kjo gje mbas 10 minutash une urinova dhe nuk ndjeva djegie a esht normale kjo gje sepse kam frike mos kam ndonje problem pra ajo qe dua te them eshte perse me doli gjak ju lutem me jepni nje pergjigje

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe keni shkruar. Nga pershkrimi juaj te jep pershtypjen e nje infeksioni urinar por per te vertetuar tamam se cfare eshte duhen bere analizat dhe ekzaminimet e duhura. Ju sugjerojme te beni nje konsulte te mjeku urolog qe te mund te merrni dhe mjekimin nese eshte e nevojshme.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

  2. Michael thotë:

    Falemderit shume. Kur te shkoj te mjeku do ju pergjigjem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.