Këshilla/Blog

Kurqysh 15.03.2022

pershendetje,kam shum nevoj per nje pergjigje,nje ndihm ose saado pak nje keshill
jam shum keq psiqikisht,jam me nje pik qe nuk po du ma me jetu,jam veq vet jetoj vet dmth me tre fmi ,nuk muj as skom hapsir per veten mu marr me kurgjo, shum veq po mkahet spo kam vullnet per kurgjo,nje person qe i kam besu shum mka zhgenjy total,ktu edhe ka nis gjithqka …
para dy tri dite i kom pi 8-10hapa xanax 25mg perniher,sjom qu hiq afersisht 48h,kur jom qu jam shku vet te mjeku i kom kallzu mka jep veq tretes infuzjon dhe nji neksjon sdi qa dhe udhzim per te psikiatri,nuk muj me shku te psikiatri…
tanve po ju tham sjam mir psiqikisht jam lodh kerkush spo mbeson
🙏🙏🙏 qa me bo bree….po du eh spo du me jetuu
jam shuum keq😢