Këshilla/Blog

20.03.2016

Pershendetje,
Jam nje vajze 24 vjece dhe per rreth 4 vite mestruacionet me vijne te zeza kam bere edhe eko dhe dal mire,tani jam e martuar por nuk kam shume sekrecione te bardha dhe eshte e veshtire futja e organit te bashkeshortit brenda meje,A jane ketote lidhura dhe cfare duhet te bej?faleminderit.

  1. Dr. Genc Kabili thotë:

    Pershendetje,
    Provoni (rreth 1 muaj) te zgjasni pak me teper fazen perpara aktit, ate te perkedheljeve, dhe na thoni perseri.
    Ju uroj gjithe te mirat!

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.