Këshilla/Blog

Nora 24.06.2020

Prsh jam Nora jam 29 vjece nen e nje vajze jetoj ne Greqi ..me burrin se kam mir pjesen e seksit do vetem t’a lusesh nga mbrapa dhe ka raste qe s’ma var dhe kur e lus ai esht 31 vjece .dhe nje her ne dy javë ben seks ..un punoj dhe ke puna me esht ngjitur pronari don marrdhenje me mua dhe thot te kemi nje marrdhenje te fshehta sepse me plq .ai esht 58 vjec.un s’di cte bej a te shkoj me te ajo sepse burri mua sme nen asgje dhe thot mos me tradhto .ndjenjat e mposhtin njeriun .sinqerisht jam shum e len pas dore.ju lutem nje prgj

  1. Artoni thotë:

    Sja vlen me shkue me shefin me prishen familjen se zoti te vret une te kisha kishelluhe me gjeten ni rrug me burrin ne dit sodit ka edhe sufata qe mundesh me bo zgjidhje me burrin me bo mardhanje ma shpesh po edhe ti duhesh mijau afrue ma ngat burrit me afrue sa ma shum

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.