Këshilla/Blog

Privat 05.08.2020

Pershendetje
Kam kohes se fundit problem
Me dhemb gjoksi ne mes me ku ndahen 2 pjeset e gjoksit
Ndjej dicka si mem rendu dicka
Kam vuajtur nje kohe prej ankthit
Edhe per momentin kam shume gazra dhe me dhemb lukthi
Cka mund te jete

 1. Erda thotë:

  Pershendetje e dashur edhe mua me dhemb shumaty ku e shpjegin dhe ti
  Ps ..un nuk e di nese ti ke vuajtur ndonjeher nga ankthi
  Sepse un kam 2 vite qe vuaj nga ankthi
  Ama ajo pjesa q eke shpjeguar sesi me sjpon me mblidhet si dicka e ngurte ose lur cohem per te ecur me rrin si te mpiera

 2. Privat thotë:

  Po kam vuajtur

 3. Lindushja thotë:

  edhe une kam kalu dy vite me ankth dhe une kam kete problem
  me gjoksin e lukthi njejet si e keni thene po ne pjesen ner gjoks a ju dhemb a ju therr si djegie anash ner gjoks e ne veqanti ne anen e majte

 4. Neda thotë:

  Pershendetje lindushja un at problem po e kam ne anen e majt midis gjoksit sikur pom therr nganheher sikur dhimbje spo di si me than dhe nganjeher nder gjoks si brinjt met dhimt… Shum veshtir

 5. lindushja thotë:

  fiks e dashur njejt edhe mua sa qe nganjeher me duket si eshte duke me plas gjoksi

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.